Gość Specjalny

Jimi Ogden – artysta i twórca uniwersalny.

Urodzony w York, absolwent szkoły 3D Design and Sculpture, gdzie malował, rzeźbił w drewnie i metalu. Prowadził sklep z rzeczami VINTAGE i sam restaurował meble. Tworzył ogromne lampiony na festiwalowe parady i prowadził warsztaty rzeźbiarskie.

Od ponad 20 lat związany z branżą muzyczną. Napisał, zaśpiewał i wydał 10 albumów w Anglii i Japonii. Jego zespoły – The Lumberjack Cowboys Heartbreak Trucking Company i UR Penetrators były stałymi gośćmi na wielu festiwalach.

Prowadzi program na kanale HGTV “Rzeczy Od-Nowa” pokaże, jak przywrócić życie starociom i jak samemu zaprojektować i zrobić designerskie meble.

.

27 MAJA KONCERT KAPELI
"WANDA I BANDA "!

Wanda i Banda czyli Wanda Kwietniewska i jej zespół jest wykonawcą hitów takich jak „HI-Fi”, „Nie będę Julią”, „Fabryka marzeń”, „Kochaj mnie kochaj”, „Chcę zapomnieć”, „Mamy czas” czy „Siedem życzeń”. Ekspresja i pozytywne emocje!

Kreatywne Warsztaty

Weź udział w kreatywnych warsztatach, organizowanych przez pracownie Robisz Masz. Podczas zajęć będziesz miał niepowtarzalną okazję własnoręcznie wykonać, zabawkę, torebkę a także biżuterię !

W dniach 26 - 27 Maja zapraszamy na kreatywne prelekcje

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwijaniem własnej kreatywności !

Agenda

W celu pobrania agendy wydarzenia, prosimy wcisnąć przycisk powyżej.

Poprzednia Edycja

Nadchodząca edycja targów kreatywności, będzie już drugą z kolei ! Poniżej możecie się państwo zapoznać ze zdjęciami naszej poprzedniej edycji.

Godziny Otwarcia

  • 26.05.2018 - sobota 
    10:00 - 17:00
  • 27.05.2018 - niedziela 
     10:00 - 17:00

Miejsce

  • PTAK WARSAW EXPO  Aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn
  • ewa@dotibi.pl
  • 536-259-737
Close Menu
Menu